HomeO nas

     Prywatna Szkoła Podstawowa "World School" jest kameralną placówką, w której panuje miła i serdeczna atmosfera.
   Dzięki 14 letniemu doświadczeniu w prowadzeniu oświatowej placówki niepublicznej (prywatnego przedszkola) znamy potrzeby dzieci oraz oczekiwania rodziców, co gwarantuje doskonałą współpracę i kształcenie na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wszechstronny rozwój zainteresowań i zdolności uczniów oraz umiejętność posługiwania się zdobytą wiedzą w codziennym życiu. Nasza szkoła stanowi alternatywę dla szkół publicznych. Jesteśmy placówką niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej. Proponowany przez nas szkolny plan nauczania uzyskał pozytywną opinię Mazowieckiego Kuratora Oświaty.                                        
  Zakres materiału realizowany przez nas jest znacznie szerszy niż w tradycyjnych placówkach. Realizujemy również program z elementami dwujęzyczności i rozszerzoną edukację  języka angielskiego.  Zapewniamy wszystkim uczniom wysoki poziom nauczanych przedmiotów i umożliwiamy opanowanie języka angielskiego na poziomie znacznie wyższym niż jest to możliwe w tradycyjnym nauczaniu.                 
   Nasza szkoła jest otwarta od godziny 6.30 do godziny 18.00, czyli zapewniamy całodzienną opiekę. Zajęcia lekcyjne wszystkie klasy zaczynają codziennie o godzinie 8.30. Zarówno przed rozpoczęciem zajęć jak również po ich zakończeniu dzieci objęte są opieką szkolnej świetlicy. Zajęcia odbywają się w mało liczebnych klasach. Dzieci codziennie wychodzą na dwór i każdego dnia mają zajęcia i gry ruchowe. W czasie ferii zimowych oraz letniej przerwy wakacyjnej organizujemy dla naszych uczniów ciekawe zajęcia. Wszystkie materiały potrzebne do zajęć np. plastycznych zapewnia szkoła. Uczniowie mogą otrzymać 4 smaczne i pełnowartościowe posiłki w ciągu dnia.
   Prywatna Szkoła Podstawowa "World School" jest idealnym miejscem dla dzieci, których rodzice traktują bardzo dobre wykształcenie za priorytet, którzy chcą aby zajęcia szkolne jak również dodatkowe były usystematyzowane w spójnym programie edukacyjnym, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę w jednej placówce.