O nas

Kim jesteśmy

Prywatna Szkoła Podstawowa “World School” jest kameralną placówką, w której panuje miła i serdeczna atmosfera.
Dzięki 19 letniemu doświadczeniu w prowadzeniu placówek oświatowych znamy potrzeby dzieci oraz oczekiwania rodziców, co gwarantuje doskonałą współpracę i kształcenie na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wszechstronny rozwój zainteresowań i zdolności uczniów oraz umiejętność posługiwania się zdobytą wiedzą w codziennym życiu. Nasza szkoła stanowi alternatywę dla szkół publicznych. Jesteśmy placówką niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej. Proponowany przez nas szkolny plan nauczania uzyskał pozytywną opinię Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
                                        
Zakres materiału realizowany przez nas jest znacznie szerszy niż w tradycyjnych placówkach. Realizujemy również program z elementami dwujęzyczności i rozszerzoną edukację  języka angielskiego. Zapewniamy wszystkim uczniom wysoki poziom nauczanych przedmiotów i umożliwiamy opanowanie języka angielskiego na poziomie znacznie wyższym niż jest to możliwe w tradycyjnym nauczaniu. 
                
Nasza szkoła jest otwarta od godziny 6.30 do godziny 18.00, zapewniamy całodzienną opiekę. Zajęcia lekcyjne w klasach IV-VIII rozpoczynają się o godzinie 8.15 a w klasach I-III  o godzinie 8.30. Zarówno przed rozpoczęciem zajęć jak również po ich zakończeniu dzieci objęte są opieką szkolnej świetlicy.

Zajęcia odbywają się w mało liczebnych klasach. W czasie ferii zimowych oraz letnich zapewniamy opiekę, organizujemy dla naszych uczniów różne zajęcia. Wszystkie przybory szkolne potrzebne do zajęć zapewnia szkoła. Uczniowie otrzymują 4 smaczne i pełnowartościowe posiłki w ciągu dnia.

W ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej zapewniamy wsparcie szkolnego psychologa, który prowadzi warsztaty i konsultacje z naszymi uczniami.

Prywatna Szkoła Podstawowa “World School” jest idealnym miejscem dla dzieci, których rodzice traktują bardzo dobre wykształcenie za priorytet, którzy chcą aby zajęcia szkolne jak również dodatkowe były usystematyzowane w spójnym programie edukacyjnym, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę w jednej placówce.

Bierzemy udział w: